Sabiedrības ar ierobežotu atbildību “BIOEFEKTS” sīkdatņu politika

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “BIOEFEKTS”, vienotais reģistrācijas numurs 40103110309, juridiskā adrese: Līvzemes iela 30, Salaspils, Salaspils nov., LV-2169, e-pasts: info@bioefekts.lv (turpmāk – Sabiedrība) izstrādā un ražo bioloģiskos augu aizsardzības līdzekļus un citus mikrobioloģiskos preparātus dārzkopības un lauksaimniecības vajadzībām. Tā kā Sabiedrība arī realizē saražoto produkciju, tad šeit var iepazīties ar Sabiedrības sīkdatņu politikas (turpmāk – Sīkdatņu politika) principiem, kas attiecas uz Sabiedrības klientu personas datu iegūšanu, izmantošanu, publicēšanu, nodošanu un uzglabāšanu. Sabiedrības darbība globālajā tīmeklī notiek saskaņā ar Latvijas Republikas likumiem, kā arī attiecīgajiem Eiropas Savienības normatīvajiem tiesību aktiem.

 1. Sabiedrības Sīkdatņu politikā lietotie jēdzieni
  1. Sabiedrības Sīkdatņu politikā ar jēdzienu “lietotājs” vai “apmeklētājs” apzīmē jebkuru Sabiedrības interneta vietnes bioefekts.lv (turpmāk – Mājaslapa vai interneta vietne) apmeklētāju.
  2. Ar jēdzienu “ierīce” tiek saprasta jebkura ierīce, ko izmantojot, var apmeklēt Sabiedrības Mājaslapu.
 2. Sabiedrības Mājaslapas apmeklējumi un sīkdatņu apstrāde
  1. Sabiedrības Mājaslapa izmanto sīkdatnes.
   1. Sīkdatnes ir mazi informācijas faili, ko pārlūkprogramma saglabā datora cietajā diskā. Tos bieži izmanto kā tīmekļa vietņu mehānismu, kas atceras noderīgu informāciju, piemēram, pieslēgšanās informāciju, un var veicināt tīmekļa vietnes navigācijas ērtību.
   2. Izmantojot sīkdatnes, tiek apstrādāti Sabiedrības Mājaslapas lietošanas vēstures dati, diagnosticētas problēmas un trūkumi vietnes darbībā, ievākta lietotāju paradumu statistika, kā arī tiek nodrošināta vietnes funkcionalitātes pilnīga un ērta izmantošana.
   3. Sīkdatnes uzkrāj tādu informāciju kā izmantotās ierīces veids, izmantotā pārlūkprogramma, aktivitāte Mājaslapā un apmeklētās tīmekļa vietnes.
  2. Ja vēlaties ierobežot, bloķēt vai izdzēst sīkdatnes, tad šāda iespēja ir nodrošināta, mainot lietotās pārlūkprogramma iestatījumus. Tādā gadījumā Sabiedrības Mājaslapas lietošana var būt traucēta un apgrūtināta. Saglabāto sīkdatņu dzēšana ir iespējama ierīces interneta pārlūkprogrammas uzstādījumu sadaļā, dzēšot saglabāto sīkdatņu vēsturi, kā arī mainot iestatījumus “Privātuma pārskats”.
  3. Sīkdatnes apstrādā un saņem Sabiedrība un tās sadarbības partneri, kas nodrošina Sabiedrības Mājaslapas darbību, apkopo un analizē tās apmeklētāju darbību Sabiedrības mājas lapā. Sīkdatņu informācija var tikt nodota ārpus Eiropas Savienības un EEZ.
 3. Sīkdatnes, kas tiek izmantotas Sabiedrības mājas lapā
  1. Sabiedrības Mājaslapā tiek izmantotas vairāku veidu sīkdatnes dažādiem mērķiem:
   1. Funkcionālās jeb personalizācijas sīkdatnes: Sīkdatnes tiek izmantotas, lai nodrošinātu Sabiedrības Mājaslapas darbību, tajā skaitā, ļautu Lietotājam izmantot Sabiedrības pakalpojumus un pieslēgties savam kontam. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas balstoties uz Sabiedrības leģitīmo interesi nodrošināt Mājaslapas darbību un sniegt lietotājam pakalpojumus. Ar sīkdatņu glabāšanas ilgumu un detalizētu uzskaitījumu lūdzam iepazīties “Privātuma pārskats”.
   2. Analītiskās/veiktspējas sīkdatnes: Sīkdatnes ļauj atpazīt un saskaitīt interneta vietnes apmeklētāju skaitu, un redzēt kā šie apmeklētāji pārvietojas interneta vietnē, tiek apkopota informācija par to, kā apmeklētājs lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru lietotājs izvēlas, pārlūkojot interneta vietni. Šo sīkdatņu izmantošanas tiesiskais pamats ir Sabiedrības leģitīmā interese uzlabot interneta vietnes darbību (informācija tiek lietota analīzes nolūkos, lai noskaidrotu, kas interesē vietnes lietotājus, un varētu uzlabot vietnes funkcionalitāti, padarot to ērtāk lietojamu, kā arī lai nodrošinātu dažādas interneta vietnes opcijas). Sabiedrība sniedz Lietotājam iespēju atteikties no šo sīkdatņu lietošanas, mainot iestatījumus Privātuma pārskats. Analītiskās/veiktspējas sīkdatnes tiek glabātas lietotāja iekārtā pastāvīgi. Analītiskās sīkdatnes identificē Lietotāja iekārtu.
   3. Mērķa/reklāmas sīkdatnes: Sīkdatnes tiek izmantotas, lai piefiksētu lietotāja veikto Sabiedrības mājas lapas apmeklējumu, lietotāja apmeklētās tīmekļa vietnes un saites, kas ir izmantotas, ar mērķi piedāvāt un attēlot apmeklētāja interesēm atbilstošus Sabiedrības produktus. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas balstoties uz lietotāja piekrišanu, par ko Lietotājs izvēles iespēju var veikt mainot iestatījumus “Privātuma pārskats”. Mērķa/reklāmas sīkdatnes tiek glabātas līdz brīdim, kad lietotājs savā pārlūkprogrammā dzēš sīkdatnes.
 1. Iespēja ierobežot un dzēst sīkdatnes
  1. Sabiedrība izmanto Google Analytics pakalpojumus, no kuru izmantošanas var atteikties, lejupielādējot un instalējot papildrīku Google Analytics Opt-out Browser Add-on (https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hj=en).Vienlaikus tiek izmantota Google Analytics IP adrešu anonimizēšanas iespēja, lai palielinātu apmkelētāja privātuma aizsardzību.
  2. Nav iespējams atteikties no Mājaslapā lietoto nepieciešamo sīkdatņu izmantošanas, jo to izmantošana nodrošina Sabiedrības mājaslapas funkcionēšanu. Analītiskās sīkdatnes nepieciešamas mājaslapas darbības uzlabošanai, un no to izmantošanas ir iespējams atteikties Sīkdatņu politikas 1.3. punktā norādītajā veidā.
  3. Lai iegūtu vispārīgu papildinformāciju par sīkdatnēm un uzzinātu, kā tos pārvaldīt, lūdzam iepazīties ar informāciju aboutcookies.org.
  4. Sabiedrības Mājaslapā var tikt ievietotas saites uz trešo personu interneta mājaslapām, kurām ir savi lietošanas un personas datu aizsardzības noteikumi, par ko Sabiedrība nenes atbildību.
 2. Citi noteikumi
  1. Sabiedrībai ir tiesības veikt grozījumus Sīkdatņu politikas galvenajos nosacījumos, publicējot tās Mājaslapā. Sabiedrība dara visu iespējamo, lai nodrošinātu, ka Sīkdatņu politika vienmēr tiktu atjaunināta un publiski būtu pieejama Sabiedrības tīmekļa vietnē. Jebkura Sīkdatņu politikas versija, kas publicēta mājaslapā, aizstāj visas iepriekšējās Sīkdatņu politikas versijas un stājas spēkā nekavējoties pēc to publicēšanas.
  2. Klientam ir tiesības jebkurā laikā vērsties Datu aizsardzības inspekcijā, Blaumaņa iela 11/13-15, Rīga, LV-1011, Tālr.: 67223131, E-pasts: info@dvi.gov.lv, vai tiesā savu datu aizsardzībai. Datu aizsardzības inspekcija ir valsts iestāde, kur var vērsties arī tad, kad nepieciešama konsultācija vai palīdzība saistībā ar personas datu aizsardzību.
  3. Jautājumu, komentāru vai pieprasījumu saistībā ar Sīkdatņu politiku, sazinieties ar sabiedrību ar ierobežotu atbildību “BIOEFEKTS”, vienotais reģistrācijas numurs 40103110309, rakstot e-pastu: info@bioefekts.lv vai juridiskā adrese: Līvzemes iela 30, Salaspils, Salaspils nov., LV-2169, tālruņa numurs +371 27774433.