1. Interneta vietnes bioefekts.lv vispārīgie lietošanas noteikumi
  1. Pirms lietojiet interneta vietni bioefekts.lv (turpmāk – Interneta vietne), rūpīgi izlasiet Interneta vietnes vispārīgos lietošanas noteikumus (turpmāk – Noteikumi).
  2. Ar Interneta vietni tiek saprasta SIA Bioefekts izveidotā interneta vietne ar adresi https://www.bioefekts.lv/, ar visu tajā ievietoto informāciju, kas ir sabiedrības ar ierobežotu atbildību “BIOEFEKTS”, vienotais reģistrācijas numurs 40103110309, juridiskā adrese: Nometņu iela 26A, Rīga, LV-1002, e-pasts: info@bioefekts.lv(turpmāk – Sabiedrība) īpašums.
  3. Apmeklējot Interneta vietni vai izmantojot tajā ievietoto informāciju par precēm, Jūs piekrītiet Noteikumiem.
  4. Gadījumā, ja nepiekrītat Noteikumiem, lūdzam neapmeklēt un nelietot Interneta vietni, kā arī neiegādāties Interneta vietnē piedāvātās preces.
  5. Informējam, ka:
   1. apmeklējot interneta vietni uz lietotāju tiek attiecināti Privātuma politikas noteikumi daļā par sīkdatņu izmantošanu;
   2. uzsākot preču iegādi Interneta vietnē, ievadītie personas dati tiek apstrādāti atbilstoši Privātuma politikai;
   3. Komerciāli paziņojumi, atbilstoši Privātuma politikai, tiek sniegti tikai pēc datu subjekta piekrišanas saņemšanas. Par komerciālu paziņojumu netiek uzskatīti paziņojumi, kas saistīti ar preču iegādi, teiksim, pasūtījuma kopsavilkums vai paziņojums par pasūtījuma izpildi.
  6. Interneta vietnes saturs un Noteikumi jebkurā brīdī var tikt vienpusēji mainīti un izmaiņas stājas spēkā pēc to publicēšanas Interneta vietnē.
  7. Ar brīdi, kad sākat lietot Interneta vietni vai veicat jebkādas aktivitātes, tiek uzskatīts, ka esat iepazinies ar Noteikumiem un ievērosiet tos.
  8. Interneta vietnes lietotājiem ir tiesības iegādāties preces par cenu, kas ir norādīta eiro, iekļaujot pievienotās vērtības nodokli. Interneta vietnē norādīto preču cenas var tikt mainītas.
  9. Sabiedrība neatbild par jebkāda veida izdevumiem un zaudējumiem, kas radušies Interneta vietnes lietošanas laikā.
  10. Gadījumos, ja ir neskaidrības par Interneta vietnē ievietoto dokumentu formu aizpildīšanu, lūgums sazināties ar Sabiedrības personālu, izmantojot kādu no kontaktinformācijā norādītajiem saziņas veidiem.
 2. Interneta vietnes izmantošanas kārtība
  1. Iepazīstieties ar Sabiedrības piedāvāto preču klāstu un to detalizēto aprakstu un cenu. Interesējošas preces pievienojiet “pirkuma grozam”, izvēloties iespēju “ielikt grozā”.
  2. Kad visas interesējošās preces ir pievienotas “pirkumu grozam”, spiediet pogu „Pirkumu grozs”labējā augšējā stūrī.
  3. “Pirkumu grozā” var redzēt visas preces, kas ir pievienotas pasūtījumam, koriģēt preču daudzumu, kā arī dzēst preci, kas nav nepieciešama. Kad esat pārliecināts par pasūtījuma apmēru, spiediet pogu „Noformēt pasūtījumu”.
  4. Lai noformētu pasūtījumu, nav nepieciešams būt Sabiedrības patstāvīgam klientam vai reģistrētam Interneta vietnes lietotājam, bet ir nepieciešams iepazīties ar Sabiedrības Privātuma politiku un ievadīt savu vārdu, uzvārdu un e-pasta adresi, kā arī apstiprināt to, ka ir zināmi un saprotami Noteikumi un pieņemami Sabiedrības Privātuma politikas noteikumi.
  5. Izvēlē “piegāde”jāizvēlas vēlamais piegādes veids, un nepieciešamības gadījumā jānorāda piegādes adrese un tālruņa numurs. Preci ir iespējams saņemt veikalā, Omniva pakomātā vai arī izvēlēties piegādi ar kurjeru. Piegādes pakalpojuma veids un cena ir atkarīga no izvēlētās piegādes veida, preces apjoma un piegādes vietas. Piegādes izmaksas būs iekļautas galējā pasūtījuma summā. Ar detalizētu informāciju par piegādi iespējams iepazīties sadaļā Apmaksa un piegāde.
  6. Izvēlē “apmaksa”variet pārbaudīt pasūtītās preces, to apjomu, kopējo summu piegādes veidu un izmaksas, un kopējo summu apmaksai. Pieejami divi pasūtījuma apmaksas veidi:
   1. Apmaksa, izmantojot internetbanku – pakalpojums ir pieejams Swedbank, Luminor, Citadele un SEB bankas klientiem;
   2. Apmaksāt ar bankas karti – apmaksa ar bankas karti notiek ievadot kartes drošības pazīmes apmaksas dialogā. Iegādājoties preces ar kredītkarti, varēsiet tās saņemt pēc darījuma apstiprināšanas no maksājumu karšu centra. Apstiprinājums tiek izsniegts tikai darbadienās.
  7. Visos gadījumos, izņemot apmaksu ar kredītkarti, pēc soļa „apmaksa”uz solī “noformēt pasūtījumu”norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts pasūtījuma apstiprinājums. Sabiedrība norādīto e-pasta adresi var izmantot, lai informētu par pasūtījuma izpildes gaitu, preces saņemšanu un piegādes laikiem.
  8. Vienmēr rīkojieties saskaņā ar Interneta vietnē norādīto kārtību un neizmantojiet Interneta vietnē ievietoto informāciju ļaunprātīgi.
  9. Interneta vietni drīkst izmantot tikai saskaņā ar LR spēkā esošajiem normatīvajiem tiesību aktiem. Sabiedrībai ir tiesības apturēt vai pārtraukt pakalpojumu sniegšanu, ja pasūtījuma izpildes laikā netiek nodrošināta atbilstība Noteikumiem.
  10. Distances līgums uzskatāms par noslēgtu līdz ar Noteikumu 6. punkta izpildi.
  11. Izņēmuma veidā Sabiedrība distances līgumu var atcelt:
   1. gadījumos, kad distances līgums noslēgts ar otras puses ļaunprātību, vai ar viltu, vai ar spaidiem;
   2. pasūtītās preces trūkumu dēļ;
   3. pārmērīgā zaudējuma dēļ, ko cieš viena vai otra puse;
   4. citos normatīvajos tiesību aktos noteiktajos gadījumos.
  12. Interneta vietnes lietošana nepiešķir nekādas īpašuma tiesības uz saturu, kam ir tiesības piekļūt. Aizliegts izmantot Interneta vietnē ievietotās informācijas saturu, ja vien nav šī satura īpašnieka atļaujas vai cita veida atļaujas saskaņā ar LR normatīvajiem tiesību aktiem. Noteikumi nepiešķir tiesības izmantot nevienu Interneta vietnē norādīto fotogrāfiju vai logotipu. Aizliegts noņemt, padarīt nesaprotamus vai mainīt paziņojumus, kas redzami Interneta vietnē vai tiek sniegti ar Interneta vietnes starpniecību.
  13. Interneta vietnē tiek attēlots preču saturs un apraksts un cita informācija, kas ir Sabiedrības īpašums.
 3. Interneta vietnē ievadīto datu izmantošana un konfidencialitāte
  1. Interneta vietnē ievadītie dati tiek izmantoti atbilstoši Sabiedrības Privātuma politikai.
  2. Sabiedrība ievēro konfidencialitāti atbilstoši Privātuma politikai.
 4. Interneta vietnes privātuma un autortiesību aizsardzība
  1. Uzsākot preces pasūtīšanu, piekrītat, ka Interneta vietnē ievadītos datus, Sabiedrība var izmantot saskaņā ar Noteikumiem un atbilstoši Privātuma politikai.
  2. Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat preču piegādes nosacījumiem.
  3. Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat atteikuma tiesību izmantošanas tiesībām.
  4. Uzsākot preces pasūtīšanu, sazinoties ar Sabiedrību vai tās vārdā pārstāvēto personu, telefoniski, rakstiski e-pastā vai sociālajos tīklos, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat ar Noteikumiem un sniegtie kontaktpersonas dati ir pareizi.
 5. Par Interneta vietnes lietošanas noteikumiem
  1. Gadījumā, ja kāds no Noteikumos norādītajiem punktiem zaudēs spēku, tas neietekmēs pārējo Noteikumu punktu spēkā esamību.
  2. Jebkuri strīdi, kas izriet no Noteikumiem vai Sabiedrības sniegtajiem pakalpojumiem vai ir saistīti ar tiem, tiks izskatīti saskaņā ar normatīvajos tiesību aktos noteiktajām prasībām.
  3. Visas intelektuālā īpašuma tiesības attiecībā uz Interneta vietni pieder Sabiedrībai. Šo tiesību pārkāpuma gadījumā vainīgā persona tiek saukta pie normatīvajos tiesību aktos noteiktās atbildības, kā arī ir pilnībā atbildīga par visiem zaudējumiem, kas ir vai varētu tikt nodarīti Sabiedrībai vai trešajām personām.
  4. Informāciju par to, kā sazināties ar Sabiedrību var atrast Interneta vietnes sadaļā „Kontakti” un Interneta vietnes kājenē.
 6. Interneta vietnē iegādāto preču apliecinoši dokumenti
  1. Gadījumos, kad Interneta vietnē pasūtīto preci, pircējs apmaksā un saņem Sabiedrības ražotnes veikalā, tiek izsniegti šādi preces iegādi (turpmāk arī – darījums) apliecinoši dokumenti:
   1. Kases čeks;
   2. Preču pavadzīme (ja pasūtījumu veikusi juridiska personaun pavadzīme ir nepieciešama) vai pasūtījuma apstiprinājums.
  2. Gadījumos, kad pasūtītā prece tiek piegādāta pircēja norādītajā adresē, pirkumu apliecinošs dokuments ir pasūtījuma apstiprinājums, kas tiek nosūtīta uz attiecīgās preces pasūtījumā norādīto e-pastu.
  3. Faktu, ka pircējs ir saņēmis preci, apliecina:
   1. Saņemot pasūtīto preci Sabiedrības veikalā – pircēja vai saņēmēja paraksts uz pasūtījuma apstiprinājuma;
   2. Saņemot pasūtīto preci ar standarta piegādi – pircēja paraksts uz kurjera/pasūtījuma izsniedzēja elektroniskā termināla vai pasūtījuma apstiprinājuma;
  4. Pretenzijas par to, ka pasūtījums nav piegādāts, pēc tam, kad pasūtījuma saņemšana ir apliecināta ar kādu no Noteikumu 3. apakšpunktos aprakstītajām metodēm, netiek pieņemtas.