Izņemšana veikalā

Nākamajā darba dienā (pasūtījumiem līdz 11:00) — bezmaksas

Izņemšana Omniva pakomātā

2-3 darba dienu laikā — 2.49 €

Piegāde ar kurjeru

3-9 darba dienu laikā atkarībā no piegādes adreses — no 5.70 €


 1. Piegādes veids un maksa:
  1. Bezmaksas preču saņemšana sabiedrības ar ierobežotu atbildību “BIOEFEKTS” ražotnes veikalā, kas atrodas Līvzemes ielā 30, Salaspilī, darba dienās no plkst. 9.00 līdz plkst.:18.00 .
  2. Piegāde visā Baltijā, izvēloties saņemt preci Omniva pakomātos. Detalizētāk par preču piegādi ar Omniva skatīt šeit.
  3. Piegāde ar kurjeru, izvēloties preci saņemt Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Vācijā, Lielbritānijā, Somijā, Zviedrijā, Dānijā, Francijā, Itālijā, Īrijā, Spānijā, Niderlandē, Austrijā, Polijā, Beļģijā, Bulgārijā, Čehijas Republikā, Grieķijā, Portugālē, Luksemburgā, Ungārijas Republikā, Slovākijā, Slovēnijā, Maltā, Rumānijā, Horvātijā vai Kiprā. Detalizētāk par preču piegādes izmaksām skatīt šeit.
 2. Piegādes laiks un vieta:
  1. Ja izvēlēts bezmaksas preču saņemšanas veids BIOEFEKTS ražotnes veikalā, kas atrodas Salaspilī, Līvzemes ielā 30, tad preci iespējams saņemt darba dienās no plkst. 9.00 līdz plkst.:18.00. Pasūtījumus, kas veikti līdz plkst.11.00, iespējams saņemt tās pašas dienas laikā, sākot ar plkst.14.00. Ja pasūtījums veikts pēc plkst.11.00, to iespējams saņemt nākamajā darba dienā. Saņemot pasūtījumu, jāuzrāda pasūtījuma apstiprinājums.
  2. Piegāde uz izvēlēto pakomātu tiek nodrošināta nākamajā darba dienā (izņemot svētdienas) pēc pasūtījuma izpildes apstiprinājuma. Akciju laikā piegādes laiks var būt ilgāks.
  3. Piegāde ar kurjeru tiek nodrošināta 3-9 darba dienu laikā atkarībā no piegādes valsts. Akciju laikā piegādes laiks var būt ilgāks.
  4. Lai varētu nodrošināt piegādi pēc iespējas ātrāk, pircējam jāparūpējas:
   1. Par precīzu piegādes adresi. Jānorāda arī visu vajadzīgo papildinformāciju, piemēram, durvju kodu, ja tāds ir, lai kurjers varētu veikt piegādi solītajā laikā. Ja piegādes adrese ir nepareiza vai neprecīza, norādītais piegādes laiks var tikt pagarināts, par to nekā īpaši nepaziņojot. Pasūtījumi tiek piegādāti atbilstoši omniva.lv norādītājiem preču piegādes nosacījumiem atkarībā no tā, kāds ir piegādes veids un vieta.
   2. Par precīzu informāciju, norādot tālruņa numuru. Lai norādītajā piegādes laikā ar pircēju būtu iespējams sazināties.
   3. Par personas apliecinošu dokumentu piegādes brīdī. Kurjeram piegādes brīdī ir tiesības Jūs lūgt uzrādīt personu apliecinošu dokumentu, lai pārbaudītu saņēmēja identitāti.
 3. Sūtījuma apjoms:
  1. Sūtījumamaksimālais svars ir 30 kg. Kā arī viena sūtījuma apkārtmēra (garums x2 + platums X2) un augstuma kopējais garums nevar pārsniegt 3m.