Vienā saujā augsnes ir vairāk mikroorganismu, nekā cilvēku uz Zemes

Dabiskā augsne ir mikroorganismu pilna, tie ietekmē visu dzīvo un ar augiem saistīto. Augsne, kas bagātināta ar labvēlīgajiem mikroorganismiem, spēj sevi uzturēt veselīgu un bagātīgu. Nav noslēpums, ka augi nereti no zemes paņem vairāk, nekā tā pati spēj atjaunot, tāpēc mums tai jāpalīdz, bagātinot ar bioloģiskiem augu aizsardzības līdzekļiem un nepieciešamajiem mikroorganismiem.

гриб

Trichoderma ģints sēnes uzlabo augu augšanu, augam veidojas spēcīgākas saknes. Stimulē augu rezistenci pret infekcijām un citiem nelabvēlīgiem vides faktoriem.

Открой больше

Почвенные бактерии

Polyangium cellulosum spēj pārstrādāt nešķīstošus organiskos savienojumus, lielmolekulāras vielas, celulozi. To izdalītās vielas ietekmē kaitīgo mikroorganismu vairošanos.

Открой больше

Почвенные бактерии

S. cellulosae un S. griseoviridis producētās vielas nomāc patogēno mikroorganismu augšanu un vairošanos. To izdalītās sintezētās vielas stimulē augu augšanu.

Открой больше

Почвенные бактерии

Pseudomonas putida ir augsnē brīvi dzīvojošas baktērijas, kas veido mutuālas attiecības ar augu saknēm. Izdalītās vielas stimulē augu augšanu un uzlabo izturību pret patogēniem.

Открой больше

Почвенные бактерии

Azotobacter chroococcum ir augsnē brīvi dzīvojošas atmosfēras slāpekli saistošas baktērijas. Sintezē augu attīstībai nepieciešamas vielas.

Открой больше